Psychociałologia
  • O mnie
  • Blog
    • Dziecko
    • Relacje intymne
    • Psychologia i somatyka
    • Seksualność
    • Trauma, lęk, kryzys i chroniczny stres
    • Inne
    • Wszystkie
  • Zarezerwuj termin
  • Kontakt i cennik

Psychociałologia

  • O mnie
  • Blog
    • Dziecko
    • Relacje intymne
    • Psychologia i somatyka
    • Seksualność
    • Trauma, lęk, kryzys i chroniczny stres
    • Inne
    • Wszystkie
  • Zarezerwuj termin
  • Kontakt i cennik
0
DzieckoWszystkie

Dlaczego moje dziecko zachowuje się źle?

autor Katarzyna J Małysz 16 października 2024
written by Katarzyna J Małysz 16 października 2024
Dlaczego moje dziecko zachowuje się źle?

Nikt kto jest szczęśliwy, radosny nie zachowuje się źle. Nikt, kto czuje się spełniony, spokojny, kochany nie zachowuje się źle. Dziecko zachowuje się źle, bo czuje się źle.

Złe zachowania wynikają z…. no właśnie…….

Zapraszam do oglądnięcia filmu na Youtube, specjalnie dla rodziców, żeby zrozumieli swoje dziecko lepiej….

https://www.youtube.com/watch?v=rSoK6GHllVw

Dużo zrozumienia dla Twojego dziecka Ci dziś życzę ❤️

psycholog dziecięcypsycholog szkolnypsychologia dzieckaSESE KrakówSomatic ExperiencignSomatic Experiencing Kraków
0 komentarz
0
Email
Katarzyna J Małysz

poprzedni post
Odporność psychiczna dzieci
następny post
Moje nic nieznaczące myśli ukazują mi nic nieznaczący świat

You may also like

OCZY, PATRZENIE, WZROK….

30 marca 2026

Od ciała w stresie do „MY”

27 stycznia 2026

Za dużo słów, zderzające się słowa. Za dużo...

13 grudnia 2025

Mikronapięcia, których nawet nie zauważasz

10 grudnia 2025

Nerw błędny – wbudowany mechanizm powrotu do spokoju...

25 listopada 2025

Nerw błędny-wbudowany mechanizm powrotu do spokoju

18 listopada 2025

Małe ja, DUŻE JA czyli Kim jak właściwie...

12 listopada 2025

Ta chwila jest jedynym czasem, jaki jest

6 listopada 2025

Wybaczanie a ciało

4 listopada 2025

Wybaczenie to nie zapomnienie, lecz uwolnienie siebie i...

4 listopada 2025

Leave a Comment Cancel Reply

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

Relacja. Spokój. Człowiek w centrum.

Relacja. Spokój. Człowiek w centrum.

Nazywam się Katarzyna Małysz i jestem psycholożką. Łączę doświadczenie psychologiczne, pracę z ciałem i pracę z ludźmi — indywidualnie oraz w organizacjach. W centrum mojej pracy zawsze był i jest człowiek.

Ostatnie wpisy

  • Kto jest najważniejszym człowiekiem dla Ciebie? Ten, na którego właśnie patrzysz…
  • Dynamika w relacji: dążący-wycofujący się
  • OCZY, PATRZENIE, WZROK….
  • SAMOTNOŚĆ. Perspektywa somatyczna cz.2
  • SAMOTNOŚĆ. Perspektywa somatyczna cz.1

    • Facebook
    • Linkedin
    • Youtube
    • Email

    @2017 - PenciDesign. All Right Reserved. Designed and Developed by PenciDesign


    Do góry